Titan Poker

Titan Poker

 
8.88
iPoker software
2005
6
20
200% až do $2000

Titan Poker, který funguje již od roku 2005, patří mezi nejvyhledávanější pokerové herny. Na síti iPoker se řadí mezi největší poskytovatele této populární karetní hry. Díky své bohaté historii, která je protkána různými úspěchy v rámci pokerových žebříčků, dopomohla herně k nejlepšímu postavení v rámci sítě, díky čemuž si mohou hráči vychutnat přístup ke všem cash games stolům i turnajům.

Registrace, platby, software

Jako vždy, i tentokrát je třeba kliknout na jeden z odkazů na našem webu a pak následovat informace na stránkách herny. Ty jsou částečně přeloženy do českého jazyka a poskytují, tak kvalitní osnovu i pro nováčky. Zákazník si může vybrat, zda si software herny stáhne nebo spustí přímo v prohlížeči. Druhá možnost je sice v prvních krocích jednodušší, ale stažený software je mnohem komplexnější a poskytuje stabilní a kvalitní zážitek ze hry. Po stažení čeká hráče registrace a samozřejmě první vklady financí.

Pokud se podíváme na seznam možností pro vklad a výběr finančních prostředků, najdeme v něm více než 20 položek. Některé z nich jsou dostupné pro všechny zákazníky na celém světě, naopak některé je možné použít jen v některých státech. Když se tedy zaměříme na první skupinu, najdeme v ní např. platební karty společností Visa nebo MasterCard, internetové peněženky Instadebit, Skrill, Neteller, Click&Pay a Clickandbuy a samozřejmě lze využít přímého bankovního převodu. K tomu je pro české hráče dostupná možnost předplacených poukázek Paysafecard a Ukash. V neposlední řadě ještě uveďme převod z bankovního účtu eKonto, který mohou využít zákazníci Raiffeisenbank nebo eBanky. Většinu těchto metod mohou hráči využít i pro výběr, záleží jen na technických možnostech jednotlivých služeb.

O vývoj programového zázemí pro hernu Titan Poker se postarala firma Playtech, což samo o sobě zaručuje vysokou kvalitu a bezproblémovost softwaru. Ten je přehledný a jeho ovládání je intuitivní. Hlavní lobby obsahuje informace o hráčském účtu, postupu v honbě za bonusem a počet věrnostních bodů, ale také tlačítka pro rychlý přístup na různá místa v kasinu či sázkové kanceláři. Graficky se program také vyvedl a kombinuje černou, šedou a výraznou červenou barvu. Tato kombinace je velice zajímavá, ale každý zákazník musí sám posoudit, zda mu vyhovuje.

Bonusy a VIP program

Hlavním lákadlem pro nové zákazníky je štědrý bonus. Titan Poker nabízí 200% navýšení na první vklad. Maximální hodnota bonusové částky je $2000 a hráč musí pro uvolnění bonusu nasbírat 300 Titan bodů na každých $5. Tyto body zákazník získává hraním pokeru s reálnými penězi. Za $1 odevzdaný na poplatku před turnajem nebo za rake u cash games získá 20 bodů. Pokud je jeho účet veden v eurech získá stejný počet bodů, ale u britské libry je poměr nastaven na £1 za 24 bodů.  Když se vrátíme zpět k bonusu, můžeme si uvést příklad, ve kterém hráč vloží na svůj účet $200. Na uvolnění celé částky musí nasbírat 12000 bodů. Finance se mu však budou postupně přidávat na účet po každých 300 bodech a to v hodnotě $5. Součástí vstupního balíčku je možnost zahrát si několikrát freeroll $2500 New Depositors, který se koná dvakrát za měsíc. V současnosti běží i speciální turnaj $10 000 Bonanza, na který mají noví zákazníci přístup automaticky, ale účastnit se ho mohou i stálí hráči, kteří si vstupenku vybojují za klubové body.

I věrnost herně se u Titan Pokeru vyplácí. Firma totiž nabízí všem svým zákazníkům program Titan Reward, díky kterému mohou plně využít šanci na pořádný rakeback. Výše jsme zmínili poměr, v jakém hráči získávají tzv. Titan body. Ty se používají nejen při uvolňování bonusů, ale i pro kvalifikaci na jednotlivé statusy a následný převod na Klubové body. Klubové body jsou na oplátku využívány jako platidlo v obchodě, ve kterém si hráč může koupit vstupenky na turnaje, převést body na reálné peníze nebo se může těšit na různé speciální benefity. Statusy se tedy určují dle bodů nasbíraných v každém měsíci. Hráč musí nasbírat jejich dostatečný počet, aby si udržel získaný level. Názvy, limity a výhody jednotlivých úrovní jsou uvedeny zde:

Měsíční status

VIP úroveň

Požadované Titan body

KP na  TP

Výhody (plus vše předchozí)

Topaz

0 - 249

1,0

 

Amethyst

250 – 2000

1,1

Daily $100 Freeroll

Emerald

2001 – 2999

1,2

VIP Obchod

Ruby

3000 – 4999

1,3

Weekly $750 Freeroll

Sapphire

5000 – 14 999

1,5

 

Diamond

15 000 a více

1,5

Gladiator Race

 

Nejdůležitější výhodou v programu Titan Rewards je pravděpodobně výměna bodů za peníze. Hráč musí počítat s tím, že jeho Klubové body mají platnost 12 měsíců a proto si musí dobře rozplánovat, jak je využije. Pokud se bude plně soustředit právě na výměnu za peníze, může si vybrat několik částek. Logicky je převod více bodů najednou lepší a má vyšší procentuální rakeback. Další možností je zakoupení vstupenky na turnaj. To je výhodnější, ale samozřejmě méně jisté. 

Hry a turnaje

Jak už bývá zvykem poslední doby, nejoblíbenější herní variantou je No-Limit Texas Hold’em, ale firma nabízí i Omahu v Pot-Limit verzi. Zákazníci jsou s touto nabídkou docela spokojení, protože je u Titan Pokeru vždy dostatek her. Automaticky systém totiž generuje prázdné stoly s dostatečnou rezervou a v sekci turnajů jsou všechny varianty rozumně zastoupeny také. Nutno dodat, že je v nabídce i velká porce Sit&Go turnajů a to dokonce s jackpotovým ohodnocením. Texas Hold’em i Omaha jsou pak dostupné i ve variantě Speed Poker. Z názvu je patrné, že se jedná o jednu z rychlých verzí, které jsou v dnešním pokerovém světě velice populární.

Samotná multi-table turnajová nabídka byl v poslední době navýšena a zpřehledněna.  Součet garancí na nejzajímavějších turnajích herny Titan Poker dosahuje výše €3 000 000 za měsíc. Vzhledem k velkému počtu přihlašujících se hráčů, jsou však konečné finance rozdělené mezi nejlepší účastníky o dost větší. U všech turnajů mají hráči možnost projít rozsáhlým kvalifikačním stromem, který jim může zajistit tisícové výhry doslova za pár centů. V průběhu týdny se koná bezmála 30 turnajů s prizepoolem větším než €10 000 a v neděli jsou přidány další.

Stejně jako ostatní herny sítě iPoker, i Titan Poker přináší adrenalinovou variantu Sit & Go nazvanou Twister turnaje. Hráči mohou za stabilní hodnotu buy-inu bojovat až o tisícinásobek svého vkladu. Turnaje jsou určeny vždy pro tři hráče, se systémem vítěz bere vše. Vstup je možný za €1, €2, €5, €10, €20 a €50. Po přihlášení ke stolu se všem hráčům zobrazí zmíněné kolo štěstí, na kterém jsou různá čísla. Nejnižší hodnota je 2 a nejvyšší 1000. Při buy-inu €1 tak může vítěz odcházet se €2, ale pokud se mu poštěstí, může to být dokonce až €1000. Při maximálním buy-inu €50 je tak potenciální největší výhra €50 000. To je při turnaji ve formátu turbo opravdu pořádný zisk.

Zákaznická podpora

Na konci naší recenze se podíváme na komunikaci a péči o zákazníky. Titan Poker se bez pochyby řadí mezi nejlepší herny v této oblasti, neboť si opravdu zakládá na spokojenosti každého hráče. Zkušenosti se zákaznickou podporou jsou opravdu dobré a ocenění Nejlepší online zákaznický servis to jen dokazuje. Malinkou kaňkou na kráse pro české hráče je nemožnost komunikovat v rodném jazyce, ale na druhou stranu dnes určitě není pro mnoho lidí problém dotázat se v jazyce anglickém. Výhodou je naopak to, že zákaznická podpora funguje 24 hodin denně a zákazník si může vybrat mezi chatem, telefonem nebo emailem. Každý problém, který se vyskytne, lze okamžitě řešit a zaměstnanci působí velice přívětivým a profesionálním dojmem. Taky není výjimkou, že zavolají hráči na mobil a nabídnou mu některou z nových bonusových akcí. To řadí Titan Poker mezi ty nejpřívětivější herny na trhu.

Screenshoty

TURNAJE
TABLE
LOBBY
Obecné informace

Platební metody: Visa, Mastercard, Skrill (MoneyBookers), Neteller, Paysafecard, Ukash, EntroPay, WebMoney, Přímý bankovní převod, eKonto (Raiffeisenbank), Click2pay, Instadebit,  ClickAndBuy

Kasino je v češtině: Ano