Red Kings Poker

Red Kings Poker

 
9.30
Microgaming (MPN)
2006
6
15

Za dobu své působnosti si herna Red Kings vydobyla zvláštní místo na hazardním trhu, pravděpodobně svou individuálností a skvělou koordinací bonusů. Dlouhá léta byla herna dostupná na síti OnGame, ale po ukončení její činnosti se musela přesunout na MPN od Microgamingu, kde si rychle buduje dobré postavení. Společnost nabízí své herní prostředí pro všechny operační systémy a také pro mobilní zařízení a k tomu přidává spoustu vychytávek a hlavně kompletní počeštění softwaru.

Registrace, platby, software

Na herně Red Kings je registrace poměrné snadná a rychlá. Stačí po přechodu přes jeden z odkazů vyplnit registrační formulář a následně stáhnout software nebo hrát přímo v prohlížeči. Samozřejmě je nutné vložit peníze, k čemuž slouží několik možností. U Red Kings Pokeru probíhají všechny transakce velice rychle a v seznamu služeb můžeme najít například platební karty Visa a MasterCard, internetové peněženky Skrill, Neteller, ClickAndBuy, Click2Pay, WebMoney, Firepay, ale také bezhotovostní předplacené karty Ukash a Paysafecard. Samozřejmostí je klasický bankovní převod, který má však nevýhodu v delší době zpracování. Ostatní služby jsou totiž koncipovány pro okamžité vložení peněz. Ve všech případech je minimální částka pro vklad stanovena na €10 a maximum se člení podle typu služby. Výběr financí je nastaven podobně, jen musí zákazník počítat s tím, že mu peníze na účet přijdou až po nějaké době. U internetových peněženek je to většinou druhý pracovní den, u karet třetí až pátý den a bankovní převod může být vyřízen do týdne.

Všechny herny fungující na síti MPN mají stejný software, ale odlišnosti se zde rozhodně najdou minimálně v grafickém zpracování. Red Kings si podle svého názvu drží červené schéma, které sice nemusí na každého působit přívětivě, ale k pokerovým kartám se velice hodí. Co se týče funkčnosti, je dlouholetý vývoj znát na první pohled. V programu jsou různé funkce, ale nic zde není navíc a nepřekáží. Kromě verze pro stažení si zákazník může zahrát přímo ve webovém prohlížeči a dokonce i na mobilních zařízeních.

Bonusy a VIP program

Po přechodu na novou síť Red Kings výrazně zjednodušil nabídku bonusů. Místo několika různorodých dnes nabízí jeden komplexní balíček, který obsahuje tři základní části – bonus na první vklad, €5 na zkoušku a vstupenky na několik zajímavých turnajů. Vstupní bonus navyšuje vklad o 200% až do hodnoty €1000. Zákazník jeho velikost určuje velikostí vkladu a samotný bonus se uvolňuje po pěti částech – první tři odpovídají 15%, další 25% a poslední 30%, přičemž na každé €1 bonusu je třeba nasbírat 50 poker bodů za hraní. Ty jsou blíže specifikovaný níže. Další části vstupního balíčku je zmíněných €5 na vyzkoušení her a vstupenky na turnaje v celkové hodnotě výher €10 000. Současně se vstupními bonusy běží na Red Kings Poker několik dalších promočních akcí. Mimo jiné se jedná o tzv. Red Kings Pocket a Bad Beat Kings. Když hráč odehraje handu v cash games se dvěma červenými králi a postoupí až k riveru, kde vyhraje, může požádat o bonus v hodnotě €300. Naopak pokud se mu podaří na riveru prohrát, je zde šance získat kompenzaci ve výši €500.

Další skvělou zprávou je, že Red Kings patří mezi herny s plnohodnotným věrnostním programem. Díky němu mají hráči možnost získat část financí vložených do poplatků, a to ve formě volných vstupenek, věcných cen nebo peněz. Hned na začátek je nutno uvést, že sbírání bodů je automatické a závisí pouze na tom, jak moc zákazník hraje. Vzhledem k tomu, že jsou body využívány i při uvolňování výše popsaných bonusů, funguje zde určitý systém oddělující bonusy od tzv. Královských korun. Co se týče samotného sbírání bodů, je systém velice jednoduchý, a jak už bylo řečeno, všechno je automatické. Konkrétně hráč získá za €1 odevzdaný za poplatek při turnaji nebo do rake u cash games 3,6 bodů. Například turnaj s buy-inem €11 přesně odpovídá této hodnotě, stejně jako hra, při které se proti sobě postaví dva hráči a rake je €2. Za každých 100 bodů je zákazníkovi přisouzeno 72 Red Kings korun, ale jen v případě, že v danou chvíli nemá otevřený žádný bonus. Počet nasbíraných bodů také ovlivňuje hráčskou úroveň. Díky ní mohou zákazníci získat různé výhody, bonusy a speciální zacházení.

Hry a turnaje

Když se podíváme na seznam dostupných pokerových variant, nenalezneme žádné převratné novinky. Red Kings sází na tradiční Texas Hold’em, Omahu, 5 Card Draw a 7 Card Stud. O jedné novince však mluvit můžeme. Jedná se o rychlou variantu nazvanou Blaze. Při ní je po každé handě hráč přesunut k novému stolu s jinými soupeři a za jistou dobu tak odehraje mnohem více her. Po vyzkoušení této varianty i u jiných heren můžeme konstatovat, že Red Kings ji má programově velice dobře zvládnutou. Kromě Blaze se zde nejvíce hraje Texas Hold’em ve verzi No-Limit. Ostatní typy jsou docela zanedbané, ne však ze strany herny, ale ze strany hráčů. Z hlediska sázkových limitů je prostředí přívětivé jak pro hráče s malým bankrollem, tak pro větší grindery. Sázky totiž začínají na hodnotě €0,01/€0,02 a posouvají se až na €50/€100. Na tak vysokém levelu je však nutno počítat s markantně odlišnou úrovní konkurence a dávat si na každou hru pozor.

Přímo na webu herny i v hlavní lobby programu nalezneme více než 500 turnajů různých typů, velikostí a hodnocení. Samotným vrcholem je tzv. Master s hodnotou €60 000, který se hraje jednou za měsíc. Každý týden pak hráči bojují v turnajích €10 000 Thunderstruck, €25 000 Sunday Showdown, €7500 Gigabyte, nebo €7500 Sunday. Akce mají vstupy od €50 po €215, a proto jsou zde kvalifikační turnaje, do kterých se lze přihlásit již za €1. Postupně se tak dá probojovat až do finále a vyhrát pohádková suma. Další žhavou novinkou je tzv. Fish Party nesoucí se na vlně jackpotových turnajů. Hráči zde za buy-in €1, €5, €10, €20 a €50 bojují o lákavé až stotisícové jackpoty, a to v rychlé hře tří soupeřů, kde vítěz bere vše.

Zákaznická podpora

Závěr naší recenze patří tradičně komunikačním možnostem a celkovému zhodnocení. Zákaznická podpora je rozhodně jedna z nejlepších, jaké jsme zatím hodnotili. Zaměstnanci hráče nijak neobtěžují a naopak v případě problémů jsou k dispozici 24 hodin denně. Osobní zkušenost při dotazu emailem v českém jazyce byla příjemná. Odpověď přišla v anglické i české verzi, navíc s možností obrátit se na českého zaměstnance, ač jen v určitou dobu. Kromě emailu lze využít live chat, telefon nebo najít případnou odpověď v rozsáhlé nápovědě. Red Kings Poker lze bez nadsázky pochválit. Herna se dobře vyrovnala s odlivem hráčů před pár lety a začala pomocí propagačních akcí znovu nabírat na síle. I když se nemůže vyrovnat velkým společnostem na pokerovém trhu, stále patří mezi nejlépe hodnocené. Navíc je velmi příjemné, že se soustředí na české hráče, a při bližším průzkumu se dá zjistit, že se jí u nás docela daří.

Screenshoty

TURNAJE
TABLE
LOBBY
Obecné informace

Platební metody: Visa, MasterCard, Skrill (Moneybookers), Neteller, místní bankovní převod, ClickAndBuy, Click2Pay, WebMoney, Firepay, Paysafecard, Ukash

Kasino je v češtine: Ano