Exkluzivní bonusy

Hazardnihrac.com pro vás připravil jedinečnou nabídku, se kterou máte unikátní možnost získat navíc až několik desítek eur na váš herní účet, a to zadarmo! Získání tohoto exkluzivního bonusu není podmíněno vklady horentních sum ani doplněno miniaturními poznámkami pod čarou, stačí pouhá registrace přes náš server. Čtěte dále a zjistíte, jak dosáhnout na nejlukrativnější bonusy, které v Česku a na Slovensku najdete.

Online kasina nabízejí řadu bonusů. Od zhodnocení prvního vkladu, přes věrnostní programy až po odměnu za doporučení kasina příteli. Více informací o jejich nabídce, jednotlivých typech i způsobech, jak je získat, ostatně naleznete na našem webu. Existují však bonusy, na které každý hráč nedosáhne.

Jde o exkluzivní bonusy, které nezískáte nikde jinde než na serveru Hazardnihrac.com. Ve spolupráci s vybranými kasiny jsme je pro vás připravili. Jde o nejlepší bonusy, na které můžete narazit v České a Slovenské republice, navíc už jsou dostupné pro řadu kasin.

Exkluzivní bonusy fungují na principu prémie k prvnímu vkladu. Stačí se tedy pouze zaregistrovat skrze portál Hazardnihrac.com, na účet vložit první peníze a počkat zpravidla několik minut, než k vám exkluzivní bonus doputuje. Poté už vám nic nebrání užívat si hry zadarmo.

Pokud tedy uvažujete o registraci v některém internetovém kasinu, rozhodně se předtím podívejte na Hazardnihrac.com a zkontrolujte, zda mezi sebou oba portály již nenavázaly spolupráci a nenabízí exkluzivní bonusy. Byla by škoda nechat si je ujít.

Přehledný návod na využití nejen exkluzivních bonusů v online kasinech si dále můžete přečíst v sekci „jak získat bonus“.


Bonusové novinky: aktuální nabídka
 • Yes
  25,000 Kč
  Společnost Fortuna je historicky prvním poskytovatelem kurzových sázek na území České republiky a vždy figurovala na předních příčkách ve světě sázek a her.
 • Yes
  až €450 + 310 spinů
  Již téměř deset let je dostupné online kasino EuroMania, které nabízí stovky her na platformách od NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming nebo Skill on Net.
 • Yes
  100% až do €100 + 25 spinů
  Pokud v dnešní době budeme hledat kvalitní online hernu v české lokalizaci, můžeme v malém poli najít pár zajímavých možností.

SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. 

Sportingbet.com vznikl už v roce 1998, takže patří mezi nejstarší a zároveň vůbec největší firmy provozující online sázení.

výborný bonus, možnost sázení na fotbal, hokej a další sporty. Dobré kurzy, výborná podpora. Solidní volba pro každého hráče, recenze na HH.

Přehlednost, široká nabídka sportovních sázek a velmi vysoký vstupní bonus, to jsou hlavní přednosti společnosti Interwetten.com

HH přináší podrobnou recenzi velmi populární a tradiční online sázkové kanceláře Bet365. Jaké jsou její bonusy, grafické zpracování a nabídka kurzů?

Online sázková kancelář Jetbull je na internetu teprve od roku 2007, přesto se dnes řadí k těm nejlepším. Najdete zde všechny známé i méně známé sporty a samozřejmě i sázky na dostihy.

BONUSOVÉ NABÍDKY
Odebírejte novinky

Přihlaste se k pravidelnému odběru informací o našich exkluzivních nabídkách, které nemají v České republice konkurenci.

Články
ANKETA
Studujete při výběru herny jejich věrnostní programy?: