Online sázení v mobilních zařízeních

Ty tam jsou doby, kdy se podávaly sázky jen v kamenných pobočkách sázkových kanceláří, kurzy se odečítaly z tabulí a sázení bylo na dnešní poměry pomalé a hlavně omezené otevíracím časem. Vývoj internetu způsobil rozkvět online sázkovek, které nabízejí okamžité zprostředkování všeho, co si moderní zákazník žádá. Pohodlí domova, rychlost, nepřeberné množství důležitých statistik a další výhody se postupně staly standardní záležitostí.

Nová revoluce

Následoval pokrok z řad mobilních zařízení. Internetové sázkové kanceláře si uvědomily potenciál, který v sobě skrývají tyto přístroje a potřebu jejich zákazníků po volnosti pohybu a časové flexibility. V kombinaci s nejnovějšími live sázkami, které umožňují okamžitou reakci na jakoukoli změnu odhadu při sázení, se tato disciplína stává stále populárnější. Možnost sázet přímo z místa události naprosto umocňuje hráčský zážitek a sázkové kanceláře si toho jsou dobře vědomy.

Co je potřeba

Pokud chcete sázet, kdykoli máte chuť a nechcete se vázat na počítač, stačí vám k tomu málo. V první řadě je třeba vlastnit mobilní zařízení podporované zvolenou sázkovou kanceláří. Následuje několik úkonů, při kterých se sázkař musí přihlásit přímo přes internetový prohlížeč, nebo si stáhne software a pak může sázet. Rozdíl mezi staženými aplikacemi a těmi, co fungují přímo přes internet, není tak markantní. Různé společnosti se tak vydávají na jednu nebo druhou cestu a záleží jen na sázkařích, co jim vyhovuje více.

Jaká je nabídka

Internetových sázkových kanceláří, které nabízejí tuto službu, je celá řada, my si zde uvedeme tři příklady.

Expekt – společnost patřící mezi špičku na trhu nemá problém s moderními technologiemi. Momentálně nabízí aplikace podporující systémy Android a Apple iOS. Ty nabízejí plnohodnotný přístup ke všem předzápasovým i live sázkám. Prostředí se snaží jednoduše umožnit přechod mezi jednotlivými sportovními soutěžemi a dovoluje i spravování financí. Na bezpečnost připojení je kladen vysoký důraz.

Sportingbet – na rozdíl od prvního jmenovaného jde u této sázkové kanceláře o speciálně upravené webové prostředí. Díky tomu není nutno stahovat žádný software, což zaručuje kompatibilitu s každým zařízením umožňujícím přístup na internet. Do prostředí se sázkař přihlašuje stejným způsobem jako na klasických stránkách sázkovky. Sportingbet dokazuje, že nemusí být pravda, že mají stažené aplikace navrch a ve svém webovém profilu se snaží o stejnou přehlednost, jakou dnešní zákazníci vyžadují.

Unibet – i poslední jmenovaná sázkovka poskytuje univerzální aplikaci dostupnou přímo v internetovém prostředí. Ta nabízí live sázky, klasické sázky, statistiky, aktuální výsledky, osobní sázky, do kterých patří všechny vsazené tipy, vyhodnocení a historie a v neposlední řadě možnost kontaktovat podporu a spravovat své finance. Vstup do aplikace je zabezpečen speciálním pin kódem, což posouvá ochranu neoprávněného zneužití na vyšší úroveň.


SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. 

Sportingbet.com vznikl už v roce 1998, takže patří mezi nejstarší a zároveň vůbec největší firmy provozující online sázení.

výborný bonus, možnost sázení na fotbal, hokej a další sporty. Dobré kurzy, výborná podpora. Solidní volba pro každého hráče, recenze na HH.

Přehlednost, široká nabídka sportovních sázek a velmi vysoký vstupní bonus, to jsou hlavní přednosti společnosti Interwetten.com

HH přináší podrobnou recenzi velmi populární a tradiční online sázkové kanceláře Bet365. Jaké jsou její bonusy, grafické zpracování a nabídka kurzů?

Online sázková kancelář Jetbull je na internetu teprve od roku 2007, přesto se dnes řadí k těm nejlepším. Najdete zde všechny známé i méně známé sporty a samozřejmě i sázky na dostihy.

BONUSOVÉ NABÍDKY
Odebírejte novinky

Přihlaste se k pravidelnému odběru informací o našich exkluzivních nabídkách, které nemají v České republice konkurenci.

Články
ANKETA
Studujete při výběru herny jejich věrnostní programy?: