Online poker v mobilních zařízeních

Není náhodou, že boom mobilních hazardních aplikací se nevyhnul ani pokerovým hernám. Přitažlivost hraní této oblíbené hry při čekání, cestě hromadnou dopravou apod. popohnala vývoj softwaru na takovou úroveň, že už se téměř neliší od počítačových protějšků.

Počátky a problémy

O nápadu mobilních poker aplikací se mluvilo již v roce 2004, ale technická úroveň hardwaru, mobilních sítí a zabezpečení zpomalila nástup této disciplíny na trh. Ani po tolika letech není moc společností, které tyto problémy vyřešily, ale s nástupem rozumných internetových tarifů, 3G sítí a standardního zabudování wi-fi přijímače se objevilo několik silných nabídek.

Nabídka heren

Ukažme si tři pokerové herny, kterým se úspěšně podařilo prosadit se svými pokerovými klienty, jsou to tyto:

Bwin – tato společnost je průkopníkem v tomto odvětví. Již v počátcích se snažila o co nejpříjemnější a hlavně intuitivní ovládaní aplikace, která plnohodnotně napodobila počítačovou verzi. Software, který je vyvíjen již řadu let, stále zlepšuje své služby a v dnešní době nabízí nejen cash games s reálnými a virtuálními penězi, ale i přímý přístup do menu hráčského účtu, kde je umožněn vklad i výběr financí, stejně jako všechna důležitá nastavení. Nevýhodou vůči konkurenci je podpora pouze mobilních zařízení s platformou Android.

PokerStars – trvalo to delší dobu, ale i největší herna na světě se rozhodla vstoupit na trh mobilních poker aplikací. Jak to tak bývá, dlouhý vývoj přinesl zajímavý software, který podporuje jak zařízení se systémem Apple iOS, tak přístroje s Androidem. Stejně tak seznam všech nabízených funkcí se snaží pokořit vyzyvatele ze stáje Bwin. Jde o hraní cash games, Sit and Go a turnajů a o další podpůrné nástroje. Samozřejmostí je bezpečný přístup k hráčskému účtu a rychlé spravování financí.

Unibet Poker – třetí herna zajímavým způsobem hledá zákazníky na trhu s poker aplikacemi. V první řadě jde o jednoduchost a přehlednost softwaru, který nezatěžuje hráče zbytečnostmi. Postup stáhnutí a přihlášení je na internetu velice hezky popsán a každý si tak může aplikaci snadno vyzkoušet. Na rozdíl od výše zmiňované konkurence je zde garantovaná podpora u zařízení zvládajících Adobe Flash Player, což přináší zajímavou alternativu pro vlastníky tabletů a chytrých mobilních přístrojů.


SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. 

Sportingbet.com vznikl už v roce 1998, takže patří mezi nejstarší a zároveň vůbec největší firmy provozující online sázení.

výborný bonus, možnost sázení na fotbal, hokej a další sporty. Dobré kurzy, výborná podpora. Solidní volba pro každého hráče, recenze na HH.

Přehlednost, široká nabídka sportovních sázek a velmi vysoký vstupní bonus, to jsou hlavní přednosti společnosti Interwetten.com

HH přináší podrobnou recenzi velmi populární a tradiční online sázkové kanceláře Bet365. Jaké jsou její bonusy, grafické zpracování a nabídka kurzů?

Online sázková kancelář Jetbull je na internetu teprve od roku 2007, přesto se dnes řadí k těm nejlepším. Najdete zde všechny známé i méně známé sporty a samozřejmě i sázky na dostihy.

BONUSOVÉ NABÍDKY
Odebírejte novinky

Přihlaste se k pravidelnému odběru informací o našich exkluzivních nabídkách, které nemají v České republice konkurenci.

Články
ANKETA
Studujete při výběru herny jejich věrnostní programy?: