Jetbull

Jetbull

 
7.84
Jetbull
OddsMatrix
2007
100+
3
50% až do €75


Jetbull patří k nejmladším společnostem, které se na online hazardním trhu pohybují. Spuštění sázkové kanceláře, online kasina a pokerové herny se uskutečnilo v roce 2007. Postupem času přibylo bingo a další moderní platformy a v roce 2010 prodělali webové stránky významným omlazením a vylepšením. Sázkovka Jetbull nabízí vysoké kurzy, vyšší vstupní bonus než konkurence a live sázení, které je v poslední dobou velice vyhledávané.

S ohledem na to, že jsou všechny platformy od kasina až po pokerovou hernu dostupné na společném účtu, může si zákazník kdykoli odskočit k jakékoli hře. Webové stránky Jetbull tak mohou sloužit jako ideální místo pro dobrou zábavu, sledování výsledků sportovních utkání, různé herní vyžití a podobně. Navíc je Jetbull naprosto ideální pro začátečníky, protože díky velké přehlednosti webových stránek nezatěžuje zbytečnostmi. Než se zaregistrujete u této společnosti a využijete všech lákavých akcí, můžete si přečíst naši podrobnou recenzi.

Kurzová nabídka                  

První věcí, která nás bude zajímat je nabídka kurzů a sportů. Hodnota kurzů je v případě Jetbull lehce vyšší než u jiných online sázkovek. Samozřejmě to neplatí pro všechny tipy, ale pokud zákazník chvíli hledá, najde opravdu zajímavé možnosti. Hlavní sázková stránka je rozdělena na několik záložek. První jsou blížící se události (next events), kde si zákazník může vyhledat všechna utkání, která ho zajímají. Dále jsou zde zápasy, které budou v daný den poskytovány pro živé sázení a v neposlední řadě zde mají svou záložku favorizované události.

Klasicky jsou na levé straně dostupné všechny sporty vedené fotbalem. Ten obsahuje průměrně 20 000 tipovacích možností. Následuje ho tenis, hokej, basketbal s hodnotou kolem 1000. Poněkud méně sázek je u ostatních sportů, které jsou však závislé na aktuálním stavu různých turnajů, závodů apod. Najdeme zde baseball, bojová umění, lyžování, kriket, šipky, florbal, americký fotbal, golf, házenou, dostihy, automobilové závody, motorky, snooker, rugby, stolní tenis, volejbal, šachy a další akce. Nesmíme zapomínat ani na tzv. speciály, kterými jsou například volby, různé mediálně populární soutěže a akce, které jsou společensky zajímavé.

Pokud se zaměříme na průměrný hokejový nebo fotbalový zápas, můžeme ho brát jako příklad počtu tipů u jediné události. Po rozkliknutí určitého sportu, státu a ligy se nám naskytne pohled na seznam všech připravených utkání. Průměrně zde najdeme kolem 50 možností, ale ty nejlákavější zápasy mohou přinášet až 100 sázek. Samozřejmě nelze některé kombinovat v rámci jednoho tiketu, ale na druhou stranu si každý vybere. Kromě výsledků, či přesných počtů gólů, tak najdeme různé handicapové sázky, tipy na čas vstřelení gólu a další přídavné možnosti.

Zajímavou součásti sázení u Jetbull jsou virtuální sporty. Jedná se o fotbal, koňské a psí dostihy. Ve všech případech se jedná o počítačem připravená utkání nebo závody, na které si mohou zákazníci vsadit úplně stejně jako u normálních sportů. U fotbalu se v pravidelném tříminutovém intervalu střídají různé zápasy a virtuální dostihy začínají každé dvě minuty. Sázení na tuto platformu asi nemůže být hlavním zaměřením sázkaře, ale může sloužit jako dobrý vyplňující prvek při čekání na další události.

Live a mobilní sázky

Jak již bylo řešeno výše, součástí hlavní strany je i live neboli živé sázení. Zde se mohou zákazníci rozhodovat o jednotlivých tipech v průběhu utkání a určovat své sázky podle aktuálních výsledků. Live sázení je moderní způsob, který se dá při správném pochopení využít k velkým ziskům. Je zde možnost nastavit i sázení jedním klikem, které poskytuje vysoké pohodlí a flexibilitu. V sekci live sázení většinou najdeme neoblíbenější sporty, tedy fotbal, hokej, basketbal, ale také stolní tenis a další.

Podobně je na tom i mobilní sázení dostupné pro většinu standardních zařízení. Jetbull poskytuje plnohodnotnou alternativu svých webových stránek na mobilním internetu a zákazníci se tak dostanou ke všem sázkám. Prostředí je uzpůsobeno menšímu rozlišení displejů, ale je stejně přehledné jako webová prezentace. Navíc poskytuje přístup k live sázkám, klasickým tipům i statistikám.

Bonus

Jedním z dalších důvodu, proč vyzkoušet sázkovou kancelář Jetbull je hodnota sázkového bonusu. Ten je nastaven na 50% první vložené částky až do €75. Stačí se tedy registrovat přes jeden z odkazů, vložit požadovanou částku a splnit určité podmínky. Jedná se o prosazení desetinásobku bonusové částky a to v limitu 30 dnů od vložení financí. Aktuální stav uvolňování bonusu lze sledovat v hráčském účtu. Důležité je i to, že se prosázení vztahuje jen na akce s kurzem 2.00 a vyšším. Ostatní sázky jsou samozřejmě povoleny, ale nepočítají se k uvolňování.

Platební metody

Jak již bylo řečeno, po registraci je nutno na účet vložit peníze. Pro české zákazníky je k dispozici až 9 způsobů, které mohou využít. Pozitivní je, že všechny možnosti jsou bez poplatků účtovaného sázkovou kanceláří, ale je třeba vždy počítat s tím, že si nějaké poplatky mohou vyžádat banky. Ne všechny služby navíc fungují okamžitě. Příkladem je standardní bankovní převod, který může trvat až 3 dny. Mimo to jsou dostupné platební karty Visa a Mastercard, internetové peněženky Skrill a Neteller a online platební metody přes eKonto a Agmo. Každý si tak určitě vybere. Pro zákazníky, kteří nemají možnost využít bankovní služby, jsou pak dostupné bezhotovostní předplacené metody Ukash a Paysafecard. S výběrem si pak každý snadno poradí, protože může využít službu, kterou použil pro vklad.

Zákaznická podpora

Stránky Jetbull bohužel nejsou dostupné v češtině, ale to neznamená, že se na nich nedá dobře orientovat i při slabší jazykové vybavenosti. Pro zákazníky, kteří ovládají angličtinu, ruštinu nebo norštinu je pak dostupná rozsáhlá nápověda, která zahrnuje všechny prvky od registrace až po vysvětlení jednotlivých částí webu. V případě nesrovnalostí nebo řešení problému lez využít i live chat nebo emailovou komunikaci, které je však také dostupná jen v cizím jazyce. Na druhou stranu reakce na email jsou pohotové a dostatečně srozumitelné.

Sázková kancelář Jetbull sice nepatří mezi naprostou špičku, ale řadit se k nadprůměrným společnostem může. Hlavně díky široké nabídce a vysokým kurzům jde o dobrý odrazový můstek pro začínající sázkaře. Na druhou stranu i zkušení zákazníci zde najdou dobré podmínky pro svou vášeň a mohou se při disciplinovaném sázení těšit na slušní zisky.

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
LOBBY
LOBBY
Obecné informace

Platební metody: Skrill (MoneyBookers), Visa, MasterCard, Paysafecard, Ukash, Přímý vklad přes eKonto (eBanka), Neteller, Přímý bankovní převod, , Agmo

Kasino je v češtine: Ne