Úvod k hazardnímu hraní v mobilu

Stejně rychle jako před několika lety internetová kasina, herny a sázkové kanceláře uskutečnily revoluci v hazardním hraní, se dnes objevuje nový trend. Díky stále výkonnějším mobilním přístrojům a plnému pokrytí rychlým připojením k internetu se objevuje stále víc společností nabízejících přístup k hazardním hrám právě na těchto zařízeních.

Výhody jsou naprosto zjevné. Dostupnost prakticky v každé situaci, využití času při cestování, jednoduchost, která se již ze začátku stala podmínkou fungování herních aplikací na mobilních přístrojích. Mezi ty můžeme řadit nejen chytré telefony, ale už i menší verze tabletů, které jsou cenově na zajímavé úrovni.

Různorodost trhu

Na rozdíl od počítačů, kde je na českém trhu jasná převaha operačních systémů od firmy Microsoft, je u mobilních zařízení konkurence poněkud vyrovnanější. To má za následek, že se společnosti vlastnící internetová kasina, herny a sázkovky předhánějí v lepší podpoře a uživatelské přívětivosti svých aplikací.

Obvyklé systémy

Donedávna bylo na trhu mobilních zařízení rozšířeno 5 operačních systémů. Jedná se o Android, Apple iOS, Blackberry OS, Windows Phone 7 a Symbian. Poslední jmenovaný, který se využívá převážně u mobilních zařízení společnosti Nokia, je asi nejméně nakloněný hazardnímu hraní a společnosti s jeho podporou mají problémy.

V tuto chvíli se však úroveň mobilních operačních systémů trochu posunula. Na trhu se totiž objevil novější bratříček mobilního Windows s číslem 8. Ten přichází s revolučním prostředím a jen čas ukáže, jaké podpory se dostane od hazardních společností.

My se však podíváme na to, jaké jsou propozice již zaběhnutých platforem:

Android – obrovská popularita tohoto prostředí nezadržitelně vedla k vytvoření nespočtu aplikací schopných zprostředkovat herní zážitky ze všech odvětví hazardního světa. Systém se těší dobré podpoře od všech známých i méně obvyklých společností.

Apple iOS – akvizicí tohoto systému je elegance a plynulost. Vývoj společně s mobilními zařízeními (iPhone, iPad, iPod Touch), zaručuje dokonalé ovládání a vzhledem k oblíbenosti těchto přístrojů i dostatečnou podporu.

Blackberry OS – v Evropě se nikdy tento systém neprosadil tak jako v USA. Pomalu je vytlačován ostatními, ale jeho oblíbenost a kvalita podporovaných herních aplikací, je stále vysoká.

Windows Phone 7 – donedávna nejmladší z rodiny mobilních operačních systémů neměl moc času na dostatečný útok na trh. Po dvou letech bude pravděpodobně u příznivců platformy Windows vytlačován zmíněnou verzí Phone 8. To však neznamená, že vlastníci mobilních zařízení s tímto systémem nemají možnost si zahrát svou oblíbenou hru v kasinu nebo se připojit k online sázkové společnosti. Dostupnost je omezená, ale vývoj rozhodně nebyl zastaven.

Kam dál

Tento článek má posloužit jako prvotní text pro hráče neznalé možností využití mobilních zařízení ve světě hazardu. Dalším krokem tak může být získání informací o mobilních online kasino aplikacích.

Pokud jste spíše milovníci her karetních, nenechte si ujít článek o dostupnosti pokeru nebo blackjacku na mobilních platformách.

Sázkaři se určitě rádi dozvědí více o podpoře online sázkových kanceláři na jejich přenosných zařízeních.

V poslední řadě je třeba si povědět o offline hazardních hrách, které se mohou stát užitečným pomocníkem při tréninku herních systémů.


SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. 

Sportingbet.com vznikl už v roce 1998, takže patří mezi nejstarší a zároveň vůbec největší firmy provozující online sázení.

výborný bonus, možnost sázení na fotbal, hokej a další sporty. Dobré kurzy, výborná podpora. Solidní volba pro každého hráče, recenze na HH.

Přehlednost, široká nabídka sportovních sázek a velmi vysoký vstupní bonus, to jsou hlavní přednosti společnosti Interwetten.com

HH přináší podrobnou recenzi velmi populární a tradiční online sázkové kanceláře Bet365. Jaké jsou její bonusy, grafické zpracování a nabídka kurzů?

Online sázková kancelář Jetbull je na internetu teprve od roku 2007, přesto se dnes řadí k těm nejlepším. Najdete zde všechny známé i méně známé sporty a samozřejmě i sázky na dostihy.

BONUSOVÉ NABÍDKY
Odebírejte novinky

Přihlaste se k pravidelnému odběru informací o našich exkluzivních nabídkách, které nemají v České republice konkurenci.

Články
ANKETA
Studujete při výběru herny jejich věrnostní programy?: