Fortuna

Fortuna

 
9.99
Fortuna
vlastní
1990
-
-

 

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. V dnešní době jde o nadnárodní firmu fungující na středoevropském trhu a zaměřující se na kurzové sázení, online technické hry a další produkty. Mimo jiné sponzoruje mnoho sportovních klubů i celých soutěží u nás i v zahraničí. V České republice drží Fortuna platnou licenci na všechny poskytované platformy, díky čemuž je zaručena naprostá bezpečnost a transparentnost.

Registrace a bonusy

Samotná registrace probíhá online, i když k jejímu úplnému dokončení je třeba navštívit jednu s téměř 700 poboček. Nejdříve je třeba na webu sázkové kanceláře Fortuna vyplnit potřebné osobní údaje, potvrdit souhlas s podmínkami a bonusy a pokračovat v registraci. Následně se ověřuje email, telefon a zákazník je vyzván k návštěvě pobočky. Bez té není možné vybírat výhry a časová lhůta běží po dobu 30 dní. Ověření na pobočce je otázkou minut, kdy zaměstnance zkontroluje vaše osobní doklady, telefonní číslo a dokončí registraci.

Ještě před ověřením je možno vložit peníze a využít bonusy. Na samotné sázkové kanceláři jsou k dispozici dva, z kterých si musí zákazník vybrat při registraci. Menší peníze, ale o to pohodlnější podmínky, poskytuje 500 Kč bez rizika na první sázku. Stačí vložit částku, vsadit, a pokud bude tip neúspěšný, vrátí vám Fortuna vklad. Hodnota bonusu je závislá právě na výšce vkladu a první sázky.

Mnohem zajímavější je však 100% na první vklad do hodnoty 3 000 Kč. Vklad je nutno uskutečnit do 10 dní od registrace, a jeho hodnota určí velikost bonusu. Ten je třeba umístit na kvalifikační sázky v hodnotě převyšující desetinásobek, tedy maximálně 30 000 Kč. Zmíněné kvalifikační sázky jsou takové, kdy je minimální kurz 1.95, bez ohledu na to, zda je od live, nebo před zápasovou sázku, nebo zda jde o jeden a více tipů. Na splnění těchto podmínek, které jsou v plném znění dostupné na webu Fortuny, má hráč 90 dní. S bonusem souvisí věrnostní program Fortuna Klub Plus. Ten uděluje zákazníkovy body za sázení a hraní různých soutěží. Z body lze následně získat slevy, volné sázky, věcné dary nebo poukázky na tematické zájezdy a sportovní utkání.

Sázky a kurzy

U sázkových kanceláří jsem zvyklí na klasické tipy u populárních sportů a soutěží. Fortuna má ve svém seznamu přes 30 odvětví od fotbalu až po politické aktivity. U nejvyšších ligových soutěží najdeme desítky sázkových možností, u exponovaných zápasů až stovky. Každý zákazník od méně zdatných začátečníků až po zběhlé specialisty, si zde najde své pole působnosti. Nechybí sázky na netradiční situace a televizní populární pořady. Skupinové tikety mají určitá omezení výher pohybující se od 150 000 Kč (u 1 až 6 tipů) až po 2 000 000 Kč u (30 tipů a více). Maximálně lze vložit na jeden tiket 50 utkání s minimální hodnotou jedné mutace 0,01 Kč. Manipulační poplatky zde naštěstí nejsou, a to ani při sázení z pobočky. Obrovskou devízou Fortuny je live sázení, živé přenosy a také předčasné ukončení sázky, které je žhavou novinkou posledních měsíců. Tzv. prodat tiket lze prakticky kdykoli v průběhu utkání, a kurz je vždy aktuální stejně jako u live sázení. Kurzy jsou na rozumné úrovni a občas se najde nějaký hodně povedený kousek pro sázkaře, kteří mají dost trpělivosti a hledají příležitosti.

Finance a podpora

Na sázení je v první fázi potřeba vložit peníze, stejně tak získáme výše zmíněný bonus. Díky kvalitnímu a lety budovanému zázemí v České republice a okolí je u Fortuny přes deset vkladových možností. Nejčastější je vklad přes platební kartu chráněný kontrolou sms kódu. Dále jde o stejně zabezpečené okamžité bankovní převody z účtů České spořitelny, ČSOB, Poštovní spořitelny, KB, mBank, Monety, Fio banky a Sberbanky. Minimální částka pro vklad je stanovena na 100 Kč, maximum na 100 000 Kč. U klasického bankovního převodu trvajícího jeden pracovní den nejsou omezení žádná. V neposlední řadě je možnost vložit až 5 000 Kč denně přes pobočku Fortuny. Stejnou částku může každý den hráč také vybrat. Alternativou pro výběr je jedině převod na vlastní bankovní účet, který trvá 1 až 2 dny.

Vzhledem k tomu, že se jedná o českou společnost, není problém s jazykem ani u zákaznické podpory. Hráč se může zeptat na jakýkoli dotaz pomocí emailu, telefonicky nebo přes webový formulář. Logicky je umožněna i reálná návštěva pobočky a samotné webové stránky obsahují podrobnou nápovědu se seznamem často kladených otázek. Nakonec je vhodné zmínit, že Fortuna se stala prvním českým poskytovatelem online technických her dle zákona z roku 2017. Kasino Fortuna Vegas je součástí základního sázkařského účtu a poskytuje tak zábavu a chvíli oddychu pomocí několika kliknutí. 

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
LOBBY
LOBBY
Obecné informace

Nejčastější je vklad přes platební kartu chráněný kontrolou sms kódu. Dále jde o stejně zabezpečené okamžité bankovní převody z účtů České spořitelny, ČSOB, Poštovní spořitelny, KB, mBank, Monety, Fio banky a Sberbanky.