Fortuna

Fortuna

 
9.99
Fortuna
Playtech
1990
-
-

 

Fortuna byla po svém vzniku v roce 1990 průkopníkem kurzového sázení u nás a také jednou z prvních akciových společností. V dnešní době jde o nadnárodní firmu fungující na středoevropském trhu a zaměřující se na kurzové sázení, online technické hry a další produkty. Mimo jiné sponzoruje mnoho sportovních klubů i celých soutěží u nás i v zahraničí. V České republice drží Fortuna platnou licenci na všechny poskytované platformy, díky čemuž je zaručena naprostá bezpečnost a transparentnost.

Registrace a bonusy

Samotná registrace probíhá online, i když k jejímu úplnému dokončení je třeba navštívit jednu z téměř 700 poboček. Nejdříve je třeba na webu sázkové kanceláře Fortuna vyplnit potřebné osobní údaje, potvrdit souhlas s podmínkami a bonusy a pokračovat v registraci. Následně se ověřuje email, telefon a zákazník je vyzván k návštěvě pobočky. Bez té není možné vybírat výhry a časová lhůta běží po dobu 30 dní. Ověření na pobočce je otázkou minut, kdy zaměstnanec zkontroluje vaše osobní doklady, telefonní číslo a dokončí registraci.

Ještě před ověřením je možno vložit peníze a využít bonusy. Na samotné sázkové kanceláři jsou k dispozici dva, z kterých si musí zákazník vybrat. Menší peníze, ale o to pohodlnější podmínky, poskytuje 300 Kč bez rizika na první sázku. Stačí vložit částku, vsadit, a pokud bude tip neúspěšný, vrátí vám Fortuna vklad. Mnohem zajímavější je však 100% na první vklad do hodnoty 3 000 Kč. Vklad je nutno uskutečnit do 10 dní od registrace a jeho hodnota určí velikost bonusu. Ten je třeba umístit na kvalifikační sázky v hodnotě převyšující desetinásobek, tedy maximálně 30 000 Kč. Zmíněné kvalifikační sázky jsou takové, kdy je minimální kurz 1.95, bez ohledu na to, zda jde o live nebo před zápasovou sázku, nebo zda jde o jeden a více tipů. Na splnění těchto podmínek, které jsou v plném znění dostupné na webu Fortuny, má hráč 90 dní. S bonusem souvisí věrnostní program Fortuna Klub Plus. Ten uděluje zákazníkovi body za sázení a hraní různých soutěží. S body lze následně získat slevy, volné sázky, věcné dary nebo poukázky na tematické zájezdy a sportovní utkání.

Sázky a kurzy

U sázkových kanceláří jsem zvyklí na klasické tipy u populárních sportů a soutěží. Fortuna má ve svém seznamu přes 30 odvětví od fotbalu až po politické aktivity. U nejvyšších ligových soutěží najdeme desítky sázkových možností, u exponovaných zápasů až stovky. Každý zákazník od méně zdatných začátečníků až po zběhlé specialisty, si zde najde své pole působnosti. Nechybí sázky na netradiční situace a televizní populární pořady. Skupinové tikety mají určitá omezení výher pohybující se od 150 000 Kč (u 1 až 6 tipů) až po 2 000 000 Kč u (30 tipů a více). Maximálně lze vložit na jeden tiket 50 utkání s minimální hodnotou jedné mutace 0,01 Kč. Manipulační poplatky zde naštěstí nejsou, a to ani při sázení z pobočky. Obrovskou devízou Fortuny je live sázení, živé přenosy a také předčasné ukončení sázky, které je žhavou novinkou posledních měsíců. Tzv. prodat tiket lze prakticky kdykoli v průběhu utkání, a kurz je vždy aktuální stejně jako u live sázení. Kurzy jsou na rozumné úrovni a občas se najde nějaký hodně povedený kousek pro sázkaře, kteří mají dost trpělivosti a hledají příležitosti.

Finance a podpora

Na sázení je v první fázi potřeba vložit peníze, stejně tak získáme výše zmíněný bonus. Díky kvalitnímu a lety budovanému zázemí v České republice a okolí je u Fortuny přes deset vkladových možností. Nejčastější je vklad přes platební kartu chráněný kontrolou sms kódu. Dále jde o stejně zabezpečené okamžité bankovní převody z účtů České spořitelny, ČSOB, Poštovní spořitelny, KB, mBank, Monety, Fio banky a Sberbanky. Minimální částka pro vklad je stanovena na 100 Kč, maximum na 100 000 Kč. U klasického bankovního převodu trvajícího jeden pracovní den nejsou omezení žádná. V neposlední řadě je možnost vložit až 5 000 Kč denně přes pobočku Fortuny. Stejnou částku může každý den hráč také vybrat. Alternativou pro výběr je jedině převod na vlastní bankovní účet, který trvá 1 až 2 dny.

Vzhledem k tomu, že se jedná o českou společnost, není problém s jazykem ani u zákaznické podpory. Hráč se může zeptat na jakýkoli dotaz pomocí emailu, telefonicky nebo přes webový formulář. Logicky je umožněna i reálná návštěva pobočky a samotné webové stránky obsahují podrobnou nápovědu se seznamem často kladených otázek. Nakonec je vhodné zmínit, že Fortuna se stala prvním českým poskytovatelem online technických her dle zákona z roku 2017. Kasino Fortuna Vegas je součástí základního sázkařského účtu a poskytuje tak zábavu a chvíli oddychu pomocí několika kliknutí. 

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
LOBBY
LOBBY
Obecné informace

Nejčastější je vklad přes platební kartu chráněný kontrolou sms kódu. Dále jde o stejně zabezpečené okamžité bankovní převody z účtů České spořitelny, ČSOB, Poštovní spořitelny, KB, mBank, Monety, Fio banky a Sberbanky.