Party Bingo

Party Bingo

 
4.00
PartyGaming
2004
10+
4

Asi každý zná velmi kvalitní Party Poker – legendu světa online pokeru, která stála u zrodu velkého rozšíření online hazardu. Věděli jste ale, že tato společnost vyvíjí i velmi populární bingo? Ne? Pak jste možná o hodně přišli. V této recenzi se podíváme této odnoži Party her na zoubek. Předem ale můžeme říct, že standardy, které byste očekávali, budou naplněny.

Potěší už naprosto vynikající systém uvítacích bonusů. Ten je dvousložkový. Máme tu na jedné straně 30 liber jen tak do úvodu, za které si můžete nakoupit hrací karty. Pak tu máme také 300 % až do výše 150 liber k prvnímu depositu, což je moc pěkné číslo. Srovnáme-li tyto cifry s konkurencí, musíme dojít k jednoznačnému závěru – bonusy nabízené od Party Bingo jsou velmi vysoké, málokdo se jim na trhu vyrovná a rozhodně je dobré brát je v úvahu při výběru herny.

Nabídka her je široká – máme tu klasické varianty binga se 75 nebo 90 míčky, ale i další hry, jako jsou například sloty. Samozřejmě nabídka není srovnatelná se standardními online kasiny, není tady taková rozmanitost. Ovšem na zábavě to nijak zvlášť neubírá.

K dispozici je pochopitelně i zákaznická podpora, která je vždy připravena zodpovědět vaše otázky. V tomto případě mluvíme o emailu a telefonu. Neváhejte se na ně kdykoli obrátit. Na stránkách je i docela rozsáhlá FAQ sekce.

Party Gaming – to už dávno není jen poker. Kromě kasina najdete jednu z nejlepších současných bingo heren na internetu právě na Party Bingo. Určitě mu dejte šanci, vždyť kdo ví, možná právě na vás čekají velké peníze.

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
HRY (BINGO)
LOBBY PRO PLATBY
Obecné informace

Platební metody: BPAY, CLICK2PAY, ewire, InstaDebit, Maestro, Moneta.RU, Moneybookers, myCitadel Wallet, NETELLER, PayPal, Player to Player Fund Transfers, Reverse Withdrawal Request,Solo, Visa, Visa Electron, převod a další
Kasino je v češtině: ne