Maria Bingo

Maria Bingo

 
4.00
1gaming
2006
7+
17

Oblíbenost a popularita bingo hry neustále roste a jednou z nejznámějších možností, kde si ho můžete zahrát, je velmi úspěšný bingo room Maria. Velké hráčské zázemí umožňuje herně stále růst a rozvíjet se. Na trhu s online bingem jde o jednoho z nejsilnějších a nejinovativnějších aktérů, a tak by možná bylo dobré, kdybyste svou cestu světem binga začali zde.

Navíc zde naleznete i startovní bonus navíc. Celkem je to 25 liber, což je opravdu tvrdá měna. Pokud jste z online pokeru zvyklí na vyšší bonusy, tak vězte, že na bingo to vůbec není špatné, a určitě je to nabídka hodná zvážení. Mnoho bingo roomů tuto oblast podceňuje a jde výrazně níž, Maria chce ale udávat tempo a projevuje se to i zde. Maria bingo room také často nabízí různé týdenní bonusy za doplnění účtu, takže sečteno a podtrženo, velice chválíme.

Podobně je to i s nabídkou her, můžete si vybrat, s jakými druhy karet chcete bingo hrát. Sympatickým rysem je i sociální charakter této herny, můžete s hráči chatovat a celé prostředí navozuje jakýsi komunitní dojem. To vše zajišťuje kvalitní software od 1gaming, který je na bingo jako dělaný. Vizuálně je vše v naprostém pořádku, můžete se v klidu soustředit pouze na hru a užívat si dávky vzrušení při čekání na to, zda trefíte bingo, nebo odejdete s prázdnou.

Podpora je poskytována v pěti jazycích, čeština bohužel mezi nimi není. Nicméně angličtina ano a můžete využít jak systém livechatu, tak telefonu. Tým reprezentantů je vždy připraven pomoci vám vyřešit vaše soužení k maximální zákaznické spokojenosti.

Bingo je zábavná hra s velkým kouzlem. To už zjistily mimo jiné spousty hráčů na Maria Bingo. Pokud se chcete stát jedním z nich, rozhodně vám to nebudeme rozmlouvat. Při pohledu na tuto hernu je jasné, že máte co dočinění s vysokou kvalitou.

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
HRY (BINGO)
LOBBY PRO PLATBY
Obecné informace

Platební metody: Visa, Visa Electron, neteller, MasterCard, Paysafecard, Moneybookers a další
Kasino je v češtině: Ano