Ladbrokes Bingo

Ladbrokes Bingo

 
4.00
Endemol/Virtue Fusion
2008
9
20+

Chcete-li vyzkoušet něco netradičního, může být bingo tou správnou volbou. A pokud hledáte opravdu kvalitní bingo room, máme pro vás jeden tip. Ladbrokes je vyhlášená společnost ve světě hazardu, a je pro to dobrý důvod. Skvěle zvládnuté je i jejich bingo, což je hra, která bude v budoucnosti určitě získávat na popularitě. Vyzkoušejte i vy.

Kdo je zvyklý dostávat za své registrace bonusy, nebude zklamán ani zde. Za £10 vás čeká dalších £30, což je velmi příjemný bonus, kterým můžete rozjet svůj bingo byznys. Časté jsou různé týdenní promo akce týkající se speciálních bingo variant. Sledujte stránky Ladbrokes bingo, abyste zjistili, kdy a kde máte největší šanci na zisk výhry. Určitě se vyplatí těchto nabídek využívat, mohou vám pomoci si zpříjemnit hru nějakým tím nečekaným výdělkem navíc.

Nabídka her rozhodně není špatná. Pravda, na bingu se toho moc vymýšlet nedá. Můžete si zahrát v 90kovém roomu, 80kovém, či například 75kovém. Bingo karty se pak velmi liší v ceně od těch nejlevnějších v řádu centů po ty výrazně dražší, které si už nebude moci dovolit každý. Je jen na vás, jakou cestou se vydáte, a o jak moc velkou dávku adrenalinu vlastně stojíte.

Vyhlášený je Ladbrokes i díky své bezpečnosti, regulace na Gibraltaru zajišťuje férové bingo pro všechny hráče, takže se nemusíte bát, že by se dělo něco nekalého. K dispozici je tu pochopitelně i zákaznická podpora, pokud máte dotazy a potřebujete pomoci, neváhejte a obraťte se na ně kdykoli skrze email či telefon. Od toho jsou ostatně placeni.

Bingo u nás není zas až tak známou hrou a ne všichni si k němu našli cestu. Vyzkoušejte ho na Ladbrokes bingo a možná zjistíte, že je to škoda. Je to velice návyková zábava a profesionální zázemí, které se nabízí v tomto případě, je třešničkou na dortu.

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
HRY (BINGO)
LOBBY PRO PLATBY
Obecné informace

Platební metody: Laser, šek ,EntroPay, Maestro, Visa, Moneybookers, MasterCard, bankovní převod, Direct Bank Transfer, MoneyTT, Western Union, Ukash, Money Order, Visa Debit, PayPal, ClickandBuy, Netteller
Kasino je v češtině: Ano