Bingo Hall

Bingo Hall

 
4.00
Bingo Hall
Parlay
2008
1
1

S bingo roomy je to složité. Jde totiž stále o poměrně nepopulární hru, především u nás, a tak je těžké najít skutečnou kvalitu. Mezi jedny z těch seriózních bingo heren se řadí Bingo Hall. Kostarika je poskytovatelem licence této online herně, tudíž je garantována férová hra bez žádného podvádění. Nemáte se čeho bát, vše je čisté a nebudete ošizeni.

Ve srovnání s ostatními poskytovateli bingo her má Bingo Hall jednu jasnou výhodu. Bezvkladový bonus ve výši 25 dolarů. K tomu je zde navíc uvítací bonus ve výši 300 % k prvnímu vkladu a 250 % k druhému vkladu. Zároveň existuje speciální promoční akce - statečné pondělí, při kterém je váš vklad zhodnocen navíc až na 400 %. To už jsou opravdu velice solidní čísla, která ve světě online hazardu vystupují jako jedna z těch zákaznicky nejvstřícnějších.

Slabinou je nabídka her. K dispozici je pouze bingo se 75 míčky, což je přeci jenom poněkud nudnější a stereotypnější. Je to určité vyvážení oněch skvělých bonusů. Jinak je ovšem software poskytovaný Parlay bezproblémový, vše je navíc snadno dohledatelné. Bohužel chybí podpora češtiny, ale třeba se někdy v budoucnu dočkáme.

Podpora v anglickém jazyce je přichystána přes email nebo telefon. Není problém se dotázat a tým operátorů vám pomůže velmi rád a ochotně.

Pokud tedy zhodnotíme Bingo Hall jako celek, máme před sebou docela rozporný obrázek. Na jednu stranu pouze angličtina a nízký výběr her, na druhou stranu potenciálně velmi vysoké bonusy a dobré promo akce. Je na vás, co je důležitější.

Lesezeichen und Teilen
Screenshoty

LOBBY
HRY (BINGO)
LOBBY PRO PLATBY
Obecné informace

Platební metody: Central Coin, Citadel, FirePay, MasterCard, Netller, Nexum, Visa, bankovní převod
Kasino je v češtině: ne