Bet365

Bet365

 
8.29
Bet365
Playtech
2001
N/A
17

Společnost Bet365 byla založena v roce 2000 ve Velké Británii na základech firmy RBS, která působí na sázkovém trhu již od roku 1974. Velký potenciál se podařilo dobře zúročit a od roku 2001 je možné pod značkou Bet365 na internetu sázet, hrát poker, bingo a navštěvovat kasino. Pokud se zaměříme pouze na online sázkovou kancelář, jde momentálně o jednu z největších platforem působících v tomto odvětví. S více než 1700 zaměstnanci a 7 miliony otevřených účtů se rozhodně jedná o velkého hráče, který by neměl být žádným sázkařem opomenut.

Firma samozřejmě neusíná na vavřínech a o své zákazníky se dobře stará. Mimo to neustále bojuje s konkurencí o nové sázkaře a jednou z hlavních zbraní je bonus navyšující první vklad o 100 % až do částky 1500 Kč. O způsobu jeho uplatnění se dozvíte v jednom z odstavců níže, ale už teď musíme konstatovat, že je to hodně konkurenceschopný nástroj. Registrace přes náš web je tedy dobrou příležitostí pro každého, ať se jedná o zkušeného sázkaře, nebo o nováčka v oboru. I začátečníci se totiž mohou dobře zorientovat díky solidně zpracované nápovědě a dobré podpoře.

Na začátku se ještě podíváme na uživatelské prostředí sázkové kanceláře. Relativně strohé webové rozhraní nabízí dostatečný komfort, a i když někomu nemusí plně vyhovovat, drží si moderní jednoduchý ráz. Jedním kliknutím se dá dostat do všech podnabídek, což hodně usnadňuje orientaci. Zákazník má přístup ke statistikám, tabulkám, k historii zápasů i sázek a nechybí ani oblíbené live score. Krom výběru jednoho ze 17 jazyků, včetně češtiny, je možné zvolit si typ zobrazení kurzu. V nabídce je desetinný, zlomkový a americký typ. Následné označení sázky, vytvoření tiketu a jeho podání je otázkou pár sekund.

Kurzová nabídka                  

V dnešní době se bez pořádně široké nabídky žádná sázková kancelář neobejde. Zákazníci jsou lační po nových sportech, ale i u klasických disciplín si žádají větší počet soutěží a utkání. U Bet365 tento fakt rozhodně neignorují a snaží se pro to udělat maximum. Již letmé nahlédnutí na web sázkovky to dokazuje, neboť zde v levém sloupci nalezneme tyto sporty: fotbal, hokej, tenis, házenou, basketbal, baseball, Formuli 1, cyklistiku, box, golf, americký fotbal, snooker, atletiku, alpské lyžování i ostatní zimní sporty, dostihy, bojová umění, futsal, kriket, šipky, šachy, vodní pólo, stolní tenis, poker, rugby a dokonce moderní virtuální sporty. Ty jsou v dnešní době zajímavým zpestřením sázení. Jejich princip spočívá v sázení na akce, které jsou automaticky generovány počítačem. Sázková kancelář tak nabízí digitální záznam umělého dostihu, zápasu či závodu. Pro české zákazníky je jistě povzbudivé, že i tyto virtuální sporty jsou komentovány v našem jazyce a celkově jde o skvělý nápad. Neměli bychom zapomínat ani na společenské sázky, díky kterým si hráči mohou vsadit na volby, různé mediální soutěže a podobně.

Pohled na jednotlivé sázky bude pro ostříleného sázkaře velice známý. Bookmakeři moc dobře vědí, co si zákazníci žádají, a nabízejí tak klasické možnosti, ale jako bonus přidávají různé speciální sázky. Příkladem může být fotbal, u kterého najdeme sázky na konečný výsledek, poločas, počet gólů, under a over, ale také sázky na počet rohů, žlutých a červených karet, přesný čas vstřelení gólů a další konkrétní sázky na jednotlivé hráče. Podobným způsobem jsou pokryty všechny větší sporty a u těch menších je nabídka také dostačující. Za zmínku stojí asijské handicapy, kterých je u Bet365 opravdu hodně. Všechny zápasy, u kterých je to možné, obsahují možnost této zajímavé sázky a hráči mají z čeho vybírat.

Sluší se zmínit i průměr sázek, který je podobně jako u konkurence na úrovni 1,90 – 1,90. Trochu lepší kurzy se dají najít při podrobnějším pohledu na nejlepší zápasy anglické Premier League nebo německé Bundesligy. U hokeje, konkrétně u zápasů NHL, se kurzy pohybují také nad průměrem, a třetí soutěží, která rozhodně stojí za pozornost, je baseballová MLB. Pro vyznavače sázek na tyto odvětví je registrace u Bet365 naprostou nutností.

Live a mobilní sázky, živé přenosy

Dalším z důvodů, proč je dobré uvažovat o sázkové kanceláři Bet365, je možnost live sázení na spoustu zajímavých utkání. Tzv. živé sázení je v dnešní době populární, neboť nabízí zákazníkovi možnost přímé reakce na aktuální dění při zápase či závodě. Kurzy se logicky mění podle výsledku, a co platilo na začátku, může být na konci úplně jinak. Sázkovka nabízí širokou škálu sportů a pochválit se dá i dobré grafické zpracování sázkového prostředí.

Součástí live sázení jsou i živé přenosy, kterých je v seznamu až 40 tisíc ročně. Toto obrovské číslo rozhodně válcuje konkurenci a Bet365 se tak stává pro sportovního fanouška výborným místem zábavy a adrenalinu. Pro sledování všech utkání stačí registrace a založení hráčského účtu, což není u konkurenčních sázkových kanceláří obvyklé. I za tento fakt musíme firmu pochválit.

Když se bavíme o moderních prvcích, nesmíme zapomínat na sázení z mobilních zařízení. Bet365 je dostupný pro mobilní telefony Nokia, BlackBerry, iPhone nebo pro zařízení s Androidem či Windows Phone. Mobilní aplikace poskytuje přehledné, ale plnohodnotné rozhraní obsahující možnost klasického i live sázení a dokonce poskytuje živé přenosy. Nabídka se nijak neliší od klasické webové prezentace a hráči se mohou své zábavě věnovat prakticky kdekoli, kde jim to internetové pokrytí dovolí.

Bonus

Už v úvodu uvádíme možnost získání bonusu, a teď se podíváme na konkrétní podmínky. 100% navýšení prvního vkladu až do částky 1500 Kč, které je možné díky registraci přes jeden z odkazů na této stránce, je jistě lákavé. Stačí postupovat podle jednoduchého návodu. Prvním krokem je logicky registrace, po které je na email hráče odeslán desetimístný kód. To je bonusový kód, který musí zákazník zapsat do kolonky při prvním vkladu. Bonus platí pro částku mezi 150 Kč a 1500 Kč a záleží jen na každém sázkaři, kolik chce poprvé vložit. Po tomto kroku je třeba vloženou částku vsadit jednou na tip s kurzem větším než 1,50 a následně celou hodnotu, tedy vklad i bonus, vložit třikrát po sobě. Například když hráč vloží 500 Kč, musí tuto částku před uvolněním bonusu prosázet. Může třeba využít deset tiketů po 50 Kč, ale vždy se musí jednat o tipy s kurzem nad 1,50. Následně je mu uvolněn bonus 500 Kč, který nelze vybrat před prosázením. Jednoduchým součtem a vynásobením se dá spočítat, že je následně třeba prosázet 3000 Kč a všechny zisky i bonusovou částku již lze vybrat. O stavu bonusu je zákazník informován na svém účtu a všechny podmínky jsou uvedeny na webu sázkové kanceláře.

Mimo základní bonus si zákazník může polepšit i dalšími promočními akcemi. Příklad je 100% navýšení až do hodnoty 750 Kč při využití mobilní aplikace. Podmínky jsou téměř shodné s bonusem na první vklad. Dále je zde možnost získat zpět sázku na přesný výsledek, pokud zápas skončí bez gólu. V neposlední řadě je zde tzv. Aku bonus. Ten spočívá v navýšení výhry v případě úspěchu při sázce na některou z vybraných soutěží. Pokud například zákazník vsadí na jednom tiketu na Premier League nebo na Bundesligu, může se při výhře těšit na navýšení 5 % za každý zápas.

Platební metody

Vklady a výběry lze provádět několika způsoby a čeští zákazníci si mají z čeho vybírat. Podmínky pro jednotlivé služby jsou téměř shodné a firma si povětšinou neúčtuje poplatek ani za vklad ani za výběr. V seznamu tak můžeme nalézt debetní karty Visa a MasterCard, které poskytují okamžitý převod. Naopak výběr je poněkud pomalejší, ale to se dá vzhledem k technické stránce věci očekávat. Podobně jsou na tom internetové peněženky Skrill, Click2Pay a Entropay. Opět je převod na hráčský účet bleskový, ale v opačném směru musíme počítat s několika dny.

Takové přímé bankovní spojení má tento neduh v obou směrech, ale na druhou stranu patří mezi nejklasičtější metody, které zákazníci využívají. V neposlední řadě je třeba ještě zmínit bezhotovostní předplacené metody Ukash a Paysafecard. Ty poskytují pohodlnou a rychlou platbu, ale logicky neumožňují výběr financí. Minimální částka pro vklad se pohybuje od 150 Kč nahoru podle typu služby a při výběru je nejnižší limit nastaven na 175 Kč v případě Skrill a na 200 Kč u ostatních služeb.

Zákaznická podpora

Na webu sázkové kanceláře Bet365 lze nalézt návody, seznam často kladených otázek a také podrobné informace ohledně kurzových sázek, účtu nebo plateb. To většinou postačí při řešení všech základních problémů stejně jako při registraci, která je hezky popsána krok za krokem. Naopak pokud si zákazník již sám neví rady, může se obrátit na zaměstnance firmy. Ti jsou velice profesionální a hlavně vstřícní, a hráč je může kontaktovat přes telefon, live chat nebo email. Pro české hráče je připravena konkrétní emailová adresa: support-cze@customerservices365.com. Stejně tak telefonní číslo je pro české a slovenské zákazníky dostupné bezplatně, a to v čase od 10. do 23. hodiny po celý týden. Závěrečné zhodnocení naší recenze bude krátké. Sázková kancelář Bet365 prokazuje každý den své kvality a na českém trhu rozhodně patří ke špičce. Doporučit ji lze jak novým, tak již déle sázejícím zákazníkům.

Screenshoty

LOBBY
LOBBY
LOBBY
Obecné informace

100% až do 1,500 Kč